درباره ما

«کلینیک تخصصی بهار زندگی» در سال 1400 با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه و با تاکید بر اهمیت آموزش، پیشگیری و درمان به موقع تاسیس شد و در اولین گام، فعالیت خود را در حیطه «خدمات قلب و عروق»، «درمان واریس» و نیز «خدمات تخصصی دیابت» آغاز کرد.

  شرکت مهندسی مبتکران شهر

بنا بر نیازسنجی اولیه دریافتیم که لازمه فرآیند تشخیص درست، درمان و پیگیری‌های بعدی در حوزه خدمات پزشکی، صرف «زمان کافی» توسط پزشکان و نیز ارائه «مسیر درمانی ویژه» برای هر شخص می‌باشد که متاسفانه به دلیل سرعت بالای زندگی، خصوصاً در کلان شهری چون تهران، در سال‌های اخیر مورد بی‌مهری واقع شده است.

ما در «کلینیک تخصصی بهار زندگی» تلاش می‌کنیم فرآیند تشخیص و درمان علاوه بر موثر بودن، تا جای ممکن دلپذیر باشد. به همین منظور با همکاری پزشکان مجرب، در محیطی آرام، دلنشین و مجهز به تکنولوژی روز دنیا می‌کوشیم با احترام به وقت مراجعین و با نوبت‌دهی اصولی، از اتلاف زمان و معطلی افراد جلوگیری نماییم.

– کادر پزشکی متخصص و مجرب
– صرف زمان کافی برای مراجعین
– ارائه مسیر درمان ویژه، مختص هر بیمار
– استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا
– تشخیص و درمان با اولویت استفاده از روش های غیر تهاجمی و کم خطر
– محیط آرام و دلنشین
– دسترسی آسان
– جای پارک مناسب

پزشکان کلینیک بهار زندگی

بهار زندگی ، بهار سلامت

مجموعه بهار زندگی در راستای تکریم مراجعه کنندگان، پذیرای شما در مکانی ویلایی، زیبا و مدرن با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی می باشد. سهولت دسترسی و جای پارک نسبتا آسان همراه با محیطی دوستانه با رفتار مسئولانه پرسنل باعث کاهش تنش های جانبی و تمرکز بر فرآیند درمان می شود.

کلینیک بهار زندگی
support image

نیاز به مشاوره دارید؟

021-22642277

همین حالا با ما تماس بگیرید...

  1     +     1   =

در حال ارسال...

Copyright 2023 bahar-e-zendegi.com