معرفی بهترین دکتر واریس پا و معتبرترین مرکز درمانی واریس

مجله واریس
1402/06/25

اگر نمی‌دانید چه دکتری برای درمان واریس پا مناسب است، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

معرفی بهترین دکتر واریس پا و معتبرترین مرکز درمانی واریس

کلینیک بهار زندگی

  • کادر پزشکی متخصص و مجرب
  • ارائه مسیر درمان ویژه، مختص هر بیمار
  • استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا
  • صرف زمان کافی برای مراجعین

ساعات کاری کلینیک

همه روزه به جز جمعه و روزهای تعطیل

09:00 - 21:00

برای درمان واریس پا به چه دکتر یا متخصصی مراجعه کنیم؟ این متداول‌ترین سوالی است که برای افراد مبتلا به واریس مطرح می‌شود. واریس پا زمانی اتفاق می‌افتد که دریچه‌های درون سیاهرگ‌های پا وظیفه خود را به خوبی انجام نداده و به‌جای هدایت خون به سمت قلب، خون به عقب برگردد و باعث تورم و واریسی شدن سیاهرگ‌ها شود. از این رو دکتر واریس پا باید شناخت کافی نسبت‌به رگ‌های واریسی و عنکبوتی داشته باشد تا بتواند به‌خوبی این اختلال را درمان کند. خوشبختانه روش‌های متفاوتی برای درمان این عارضه وجود دارد که هر کدام به وضعیت فرد مبتلا و شدت عارضه بستگی دارند. برای یافتن پاسخ سوال «برای واریس پا به چه دکتری مراجعه کنم» قطعا این مقاله راهنمای خوبی برایتان خواهد بود.

واریس پا؛ یکی از متداول‌ترین مشکلات پوستی با منشاء عروقی

واریسی شدن عروق یک عارضه ژنتیکی است؛ یعنی اگر پدر یا مادر شما دچار این اختلال باشند احتمال اینکه شما نیز دچار واریس شوید بالا خواهد بود. اختلال رگ های واریس اغلب در پاها اتفاق می‌افتد به این دلیل که فاصله رگ‌های پا تا قلب بیشتر بوده و گرانش سبب بالا رفتن امکان بروز واریس پا می‌شود.

عواملی مانند بارداری، افزایش سن، نشستن یا ایستادن طولانی مدت و چاقی باعث ایجاد عروق واریسی در ناحیه پاها می‌شوند. رگ‌های واریسی اغلب در موارد خفیف احتیاج به درمان و داروی واریس پا ندارند مگر آن‌که این رگ‌ها دچار تورم یا درد شوند یا در موارد حادتر، با پارگی و زخم همراه باشند. در‌این‌صورت باید برای درمان واریس پا اقدام کنید.

واریس پا؛ یکی از متداول‌ترین مشکلات پوستی با منشاء عروقی

زمان مناسب برای مراجعه به پزشک واریس پا

اگر جزو کسانی هستید که دچار مویرگ‌های عنکبوتی شده‌اید؛ بنابراین فقط از لحاظ زیبایی درگیر این عارضه خواهید بود. به‌عبارتی اگر از لحاظ زیبایی برایتان این مورد اهمیت دارد، بهتر است با دکتر متخصص قلب و عروق مشورت کنید. در‌این‌صورت ممکن است پزشک مربوطه با اسکلروتراپی واریس، این عارضه پوستی را در پاهای شما از بین ببرد.

این نکته را فراموش نکنید که گاهی ممکن است وجود این مویرگ‌های واریسی در پا، نشانه اختلال عمقی و ریشه‌ای در رگ‌ها باشد؛ بنابراین بهتر است یک‌بار معاینه شوید تا از نظر احتمال بیماری زمینه‌ای بررسی کامل شده و جای نگرانی باقی نماند. به‌عنوان مثال به رگ‌های متورم و برجسته یا واریس طنابی در پاها باید توجه بسیاری داشته باشید. در واقع این رگ‌ها نیاز به درمان دارند و به‌مرور زمان با احساس سنگینی و درد در پا همراه هستند. علاوه‌بر این به‌تدریج نیز عوارض واریس مثل تغییر رنگ پوست و تورم در پاها ظاهر خواهند شد. در نتیجه بهتر است در‌صورت مشاهده علائم واریس پا، هر چه سریع‌تر به پزشک متخصص قلب و عروق مراجعه کرده تا از پیشرفت اختلال جلوگیری کنید.

درمان واریس پا توسط متخصص قلب و عروق

متخصصانی که واریس پا را درمان می‌کنند؛ معرفی دکتر خوب برای واریس پا

اکنون که متوجه شدید واریس پا چیست و چه علائمی دارد؛ بهتر است برای تشخیص و درمان، به متخصص واریس پا مراجعه کنید. اما سوالی که برای همه افراد مطرح می‌شود این است که برای واریس پا به چه دکتری مراجعه کنم؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت که در میان پزشکان مختلف تنها چند متخصص هستند که اقدام به درمان این نارسایی عروقی می‌کنند.

برای درمان واریس پا به چه دکتری مراجعه کنیم؟ متخصص قلب و عروق

واریس پا یک اختلال عروقی است؛ بنابراین متخصصان قلب و عروق بهترین پزشکان برای درمان این عارضه محسوب می‌‌شوند. این متخصصان دوره‌های آموزشی کاملی را برای درمان این نارسایی طی کرده‌اند. متخصصان قلب و عروق، از روش‌های غیر‌تهاجمی برای درمان رگ‌های عنکبوتی و واریسی پا استفاده می‌کنند.

این پزشکان می‌توانند با اشراف به سلامت قلبی و وضعیت رگ‌های عروقی شما، بهترین، موثرترین و کم‌خطرترین راهکار را برای درمان واریس به‌کار ببرند. به‌همین دلیل افرادی که در جوانی یا میانسالی به واریس پا مبتلا می‌شوند، اغلب به متخصص قلب و عروق مراجعه می‌کنند.

واریس پا در جوانی نیز یکی از شایع‌ترین عارضه‌ها در سنین پایین است. به‌همین دلیل توصیه می‌کنیم در‌صورتی‌که در این سن به واریس مبتلا شده‌اید، در مورد علت واریس پا در جوانی اطلاعات جامع و کاملی را کسب کنید. در‌این‌صورت با روش‌های مناسب می‌توان از پیشرفت واریس پا در جوانی جلوگیری کرد.

 متخصص قلب و عروق؛ بهترین پزشکان برای درمان رگ های واریسی

جراحان عروق؛ یکی از بهترین متخصصان در زمینه درمان واریس پا

جراحان عروق متخصصانی هستند که در همه جنبه‌های مراقبت از عروق، از روش‌های کم تهاجمی تا جراحی پیچیده، آموزش دیده‌اند. آن‌ها پزشکانی هستند که قادر به استفاده از انواع مختلف روش‌ها برای درمان سیستم گردش خون خواهند بود.

کلینیک تخصصی بهار زندگی از مجرب‌ترین و متخصص‌ترین پزشکان تشکیل شده است. شما عزیزان نیز در‌صورت مشاهده علائم واریس پا می‌توانید برای درمان این اختلال و از بین بردن رگ های عنکبوتی به کلینیک واریس پا بهار زندگی مراجعه کنید.

جراحان عروق؛ یکی از بهترین متخصصان در زمینه درمان واریس پا

برای درمان واریس پا از متخصص رادیولوژی اینترونشنال کمک بگیرید

اگر برای شما نیز سوال است که برای واریس پا به چه دکتری مراجعه کنم؟ یکی از گزینه‌های پیش‌روی شما متخصصان اینترونشنال هستند. این متخصصان نیز همانند پزشکان قلب و عروق از روش‌های کم‌تهاجمی برای درمان انواع واریس پا استفاده می‌کنند. متخصص رادیولوژی اینترونشنال، به جراحان حفره کوچک معروف‌اند؛ به‌گونه‌ای که برای درمان واریس از طریق ایجاد یک حفره بسیار کوچک در نواحی واریس اقدام خواهند کرد. با استفاده از این روش درمانی برای رگ های واریسی پا، فرد مبتلا دچار عوارض واریس پا نخواهد شد.

برای درمان واریس پا به چه دکتری مراجعه کنیم؟ متخصصان کلینیک بهار زندگی

در این مقاله به پرسش متداول بیشتر افراد که می‌پرسند «برای درمان واریس پا به چه دکتری مراجعه کنم» پاسخ دادیم. با‌توجه‌به‌ موارد ذکر شده در این مقاله دریافتیم که برای درمان رگ های واریسی پا می‌توان به متخصص قلب و عروق، متخصصان پوست، جراحان عروق و متخصص رادیولوژی اینترونشنال مراجعه کرد.

اگر براي درمان واريس پا به دنبال بهترين دكتر واريس و متخصص درمان واریس پا هستيد، به کلینیک بهار زندگی مراجعه کنید. پزشکان و متخصصان کلینیک قلب و عروق بهار زندگی با معاینه دقیق و تشخیص عالی بهترین روش های درمان واریس پا را برای فرد مبتلا انتخاب می‌کنند.

کلینیک بهار زندگی با بهره‌مندی از بهترین متخصصین قلب و عروق و جراحان قلب به‌صورت تخصصی در زمینه درمان واریس در خدمت شما عزیزان است. در‌صورت تمایل و رزرو وقت برای معاینه، با شماره 02122642277 تماس بگیرید.

نظرات کاربران

  2     +   =   3  

support image

نیاز به مشاوره دارید؟

021-22642277

همین حالا با ما تماس بگیرید...

  3     +   =   6  

در حال ارسال...

Copyright 2024 bahar-e-zendegi.com